Hırsız Alarm Sistemleri – Sintony

Evinize ilk kez bir kontrol ve güvenlik sistemi alacaksınız? Mevcut sisteminizi iyileştirmek veya değiştirmek mi istiyorsunuz? Piyasadaki çok çeşitli sunular arasında biraz kaybolduğunuzu mu hissediyorsunuz?

Siemens’e güvenebilirsiniz: Biz Siemens olarak geleceğe yenilikçi çözümlerle bakıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını bugüb, yarın ve gelecekte karşılayacak çözümler için çalışıyoruz

Bir ev kontrol ve güvenlik sistemi bireysel ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayabilmesi için çok dikkatli planlanmalıdır. Bu nedenle, size uzman bir güvenlik kurulumcusu veya servis sağlayıcısı ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Onlar yaşam alanınızı sizin için en iyi çözüme uygun analiz ederler ve kurulumları yaparlar. Böylece, güven içinde bir konfora ulaşırsınız.

Adım 1: Tespit / İzleme

Kapı kontakları, hareket dedektörleri, kızılötesi algılayıcılar gibi değişik tiplerdeki dedektörler evinizi sürekli izlerler. Bir tehdit tespit edilir edilmez bu dedektörler alarm sinyalini kontrol paneline ulaştırırlar.

Adım 2: Kontrol ve Operasyon

Kontrol paneli böyle bir sistemin hem akıllı merkezini oluşturur hem de dışarısı ile iletişim önyüzüdür. Panel tüm bilgileri toparlar ve hangi eylemin ya da adımın uygulanacağına milisaniyeler içinde karar verir.

Adım 3: Doğrulama

Alarm sinyalinin yanlış alarmdan ya da sistemin hatalı kullanımından kaynaklanıp kaynaklanmadığından emin olmak için sistem genellikle elektronik veya operatör vasıtasıyla doğrulama yapar.

Sintony 60 tüm problemler ve çevreler için ideal çözüm sunar. Çok çeşitli bileşenleri ile olaylar izlenir, tespit edilir, kontrol edilir ve doğrulaması yapılır. Sintony 60 teknolojinin en üstün ve en yeni bileşenlerini içerir. Bu öncü teknolojik yetkinliklerle güvenilir tespit ve akıllı sinyal analizleri mümkündür.

Aşağıdaki şema Sintony 60 ve bileşenleri için bir genel görünüm içerir:

2017-10-13T00:26:34+03:00
WordPress Video Lightbox